banner
 • Deklarata e ...
  Kryetari i Partisë Bashkimi për të ...

  Deklarata e fortë e Vangjel Dules: Rama kërkon të kemi zgjedhje “të verbëra”, gjithmonë e ka shmangur debatin

  Kryetari i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule e gjykon pozitivisht ecurinë e angazhimit opozitar në fushatën ...
 • Kryetari i P...
  Kryetari i PBDNJ-së Vangjel Dule në ...

  Kryetari i PBDNJ-së Vangjel Dule në emisionin “ZONE E LIRE” të Arian Çanit [video]

  Kryetari i PBDNJ-së Vangjel Dule në emisionin “ZONE E LIRE” të Arian Çanit Ballafaqimi zgjedhor i 25 prillit. Shansi historik ...
 • Vangjel Dule...
  Vangjel Dule flet për herë të ...

  Vangjel Dule flet për herë të parë për zgjedhjet e 25 prillit në ”Ilva Now”

  Vangjel Dule flet për herë të parë për zgjedhjet e 25 prillit në ''Ilva Now'' 17/03/2021 Kryetari i Partisë Bashkimi për ...
 • Takim i OMON...
  Takim i OMONOIA-PBDNJ në Dropull:  Bashkë ...

  Takim i OMONOIA-PBDNJ në Dropull: Bashkë për Ndryshim!

  Takim i OMONOIA-PBDNJ në Dropull:  Bashkë për Ndryshim!  Vangjel Dule: Politikat e autarkisë, abuzivizmit, kleptokracisë dhe çorientimit nga objektivi i integrimit ...
 • Kryetari i P...
  Kryetari i PBDNJ –së z. Vangjel ...

  Kryetari i PBDNJ –së z. Vangjel Dule në emisionin “Log.” në ABCNews me gazetarit Endri Xhafo [VIDEO]

  Kryetari i PBDNJ –së z. Vangjel Dule në emisionin “Log.” në ABCNews me gazetarit Endri Xhafo [VIDEO] 4 Maj 2021  

Opinionshow all opinion articles

Featured Category not specified
Kryetari i PBDNJ –së z. Vangjel Dule intervistë për aktualitetin politik në Abc News – [VIDEO]
Kryetari i PBDNJ –së z. Vangjel Dule intervistë për aktualitetin politik në Abc News – [VIDEO]

Kryetari i PBDNJ –së z. Vangjel Dule intervistë për aktualitetin politik në Abc News -3/12/2020       abcnews. al

Vangjel Dule: Seanca plenare e datës 26 shkurt ishte provokim
Vangjel Dule: Seanca plenare e datës 26 shkurt ishte provokim

Seancën e djeshme në Parlament, ku u miratuan dy vendime të rëndësishme që kanë të bëjnë me strukturën e dy institucioneve të reja të drejtësisë, Këshilli i Lartë i Gjyqësorit dhe Këshilli i Lartë i Prokurorisë, kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule e cilësoi provokative, në një kohë kur opozita protestonte jashtë parlamentit. I ftuar në

Dekriminalizimi i hipokrizise – Vangjel Dule Dekriminalizimi i hipokrizise – Vangjel Dule, Gazeta Panorama 28.11.2015
Dekriminalizimi i hipokrizise – Vangjel Dule Dekriminalizimi i hipokrizise – Vangjel Dule, Gazeta Panorama 28.11.2015

Dekriminalizimi i hipokrizise Vangjel Dule Gazeta Panorama 28.11.2015 Nisma ligjvënëse ” Për garantimin e integritetit të personave që zgjidhen, emërohen ose ushtrojnë funksione publike” në vetvete, në kushtet e një situate të shtetit të se drejtës dhe të demokracisë funksionale do të ishte përjetuar krejt ndryshe nga si ndodhi në Kuvendin tonë te enjten e

read more

Contacts and information

Social networks

Most popular categories

Buy This Theme
© 2011 Gadgetine Wordpress theme by orange-themes.com All rights reserved.